Софія Ротару віддає свій розкішний Кримський особняк за вражаючу суму грошей: що відомо про цей важливий крок

Українська співачка Софія Ротару віддає свій розкішний особняк у Криму за вражаючу суму грошей. За багато років співачка заробила на цьому маєтку значну кількість грошей.

Особняк, що знаходиться в Ялті, був перетворений на готель Софією Ротару. Однак, в зв’язку зі світовими подіями, співачка вирішила продати цю нерухомість. По-перше, вона переписала її на свого сина, а потім вирішила її продати. Як повідомляє teleprogramma, ціна особняка становить кругленьку суму – 2,5 мільярда рублів.

Продюсер Аліна Сагіна заявила, що дачу в Криму Софія Ротару не хоче продавати, оскільки там вона провела свою молодість зі своїм покійним чоловіком Анатолієм Євдокименком. Однак, особняк, який вона вирішила продати, також має для неї особливе значення як спогад з минулого.

Відомо, що співачка Софія Ротару є однією з найбільш відомих українських артисток, яка заробила на своїй творчості значну кількість грошей. Продаж особняка в Криму може бути для неї важливим кроком у зв’язку з останньою ситуацією в регіоні.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress