“Усім серцем безперестанку молюся і вірю”: Ада Роговцева продемонструвала тепле фото із Залужним

За словами Ади Роговцевої, вона переживала страх у перші місяці, але відчуття безнадії були для неї незнайомі. Актриса зізналася, що дуже турбується про кожного солдата, який бореться за свою країну.

“Я молюся кожен день, вкладаючи в свою молитву всі свої сили, віру та щирість, які можу зібрати. Коли війна наближалась до моїх дверей, я була налякана, але ніколи не втрачала віри. І хоча іноді сьогодні є моменти, коли все навколо здається невитримуваним, я не здаюся.” – актриса висловила свої думки.

“Я молюся до Бога, щоб захистив українських воїнів та надав їм сил у їхній боротьбі. Також прошу Бога, щоб дав сил Залужному. Шановний Валерію Федоровичу, завдяки Вам ми змогли витримати ці випробування. Я вірю, що Ви допоможете звільнити Україну від загрози”, – написала Роговцева під чорно-білим фото із Залужним.

Ада Роговцева і Залужний. Зображення: соцмережі

Актрису підтримали на соцмережах з такими висловами, як “Ви – воїн, що бореться на своєму фронті”, “Ви є гордістю для всієї країни та моїм особистим прикладом для наслідування”, “З такими берегинями в тилу Україна переможе. У нашій Перемозі ми не сумніваємось”, “Зберігайте оптимізм та набирайтеся енергії, щоб поділитись нею зі своїми глядачами”, “Цей знімок – дві великі людини”, “Ви така тендітна, але така сильна та мужня. Молю Бога допомогти Україні та її прекрасним людям”.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress