...

«Усім серцем безперестанку молюся і вірю»: Ада Роговцева продемонструвала тепле фото із Залужним

За словами Ади Роговцевої, вона переживала страх у перші місяці, але відчуття безнадії були для неї незнайомі. Актриса зізналася, що дуже турбується про кожного солдата, який бореться за свою країну.

«Я молюся кожен день, вкладаючи в свою молитву всі свої сили, віру та щирість, які можу зібрати. Коли війна наближалась до моїх дверей, я була налякана, але ніколи не втрачала віри. І хоча іноді сьогодні є моменти, коли все навколо здається невитримуваним, я не здаюся.» — актриса висловила свої думки.

«Я молюся до Бога, щоб захистив українських воїнів та надав їм сил у їхній боротьбі. Також прошу Бога, щоб дав сил Залужному. Шановний Валерію Федоровичу, завдяки Вам ми змогли витримати ці випробування. Я вірю, що Ви допоможете звільнити Україну від загрози», — написала Роговцева під чорно-білим фото із Залужним.

Ада Роговцева і Залужний. Зображення: соцмережі

Актрису підтримали на соцмережах з такими висловами, як «Ви — воїн, що бореться на своєму фронті», «Ви є гордістю для всієї країни та моїм особистим прикладом для наслідування», «З такими берегинями в тилу Україна переможе. У нашій Перемозі ми не сумніваємось», «Зберігайте оптимізм та набирайтеся енергії, щоб поділитись нею зі своїми глядачами», «Цей знімок — дві великі людини», «Ви така тендітна, але така сильна та мужня. Молю Бога допомогти Україні та її прекрасним людям».

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!