Вільям і Кейт Міддлтон хвилюються через роль принца Джорджа на коронації, – експерт

Принц і принцеса Уельські “зацікавлені” в тому, щоб принц Джордж взяв участь у коронації, але хочуть, щоб вона була “стриманою”, стверджує королівський експерт. Хоча 6 травня коронують його діда короля Чарльза і королеву Каміллу, вважається, що в церемонії візьмуть участь й інші члени королівської сім’ї.

Вважається також, що п’ять онуків Камілли візьмуть участь у службі – і що Чарльз прагне, щоб Джордж, як майбутній король, також був залучений до неї. Але, знаючи, під якою пильною увагою це може поставити дев’ятирічного хлопчика, вважається, що Вільям і Кейт воліли б, щоб роль Джорджа була невеликою.

А королівський редактор Sunday Times Ройя Нікха розповіла про це в програмі “Королівський ритм” на телеканалі True Royalty TV: “Вони дуже зацікавлені, але якщо у Джорджа і буде офіційна роль, то вона буде досить стриманою. Вони дуже добре розуміють, що у вівторок [після коронації] він повернеться до школи, і вони не хочуть, щоб він був перевантажений увагою. Але він може відігравати меншу офіційну роль. Я не знаю, що онуки будуть робити для короля. Мені сказали, що саме онуки були там, щоб допомагати і доглядати за Каміллою”.

Якщо він візьме участь у церемонії, це буде відступом від традиції, оскільки під час двох останніх церемоній молоді спадкоємці (Чарльз і Єлизавета II) не брали участі, а спостерігали за нею з боку прихожан.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress