Він був такий пружний: Кіркоров тестує пружність своїх сідниць

Філіп Кіркоров, відома російська зірка естради, останнім часом є темою для розмов, але цього разу не через свою музику. Минулого року він був втягнутий у низку скандалів, які не дуже сподобалися його шанувальникам. Цього року, однак, ажіотаж викликає його зовнішній вигляд.

Багато хто помітив, що 55-річний співак виглядає молодше, з більш гладкою шкірою, новою зачіскою і помітною втратою ваги. Його перетворення змусило декого припустити, що він зробив пластичну операцію. Ці чутки набрали обертів, коли в інтернеті з’явилося відео, що демонструє пружну, на перший погляд, задню частину тіла співака.

Це відео викликало шалені здогадки, і багатьом стало цікаво, чи справжніми були “сідниці” попсового короля, чи ні. Щоб покласти край чуткам, Кіркоров запропонував чоловікові доторкнутися до його сідниць за лаштунками, перед камерами. Чоловік підтвердив, що вони справді справжні, а поведінка Кіркорова викликала неоднозначну реакцію публіки.

Знімок з екрана

“Я легко доторкнувся пальцем — він був такий пружний!”, зауважив чоловік за кадром, описуючи свій дотик до сідниці.

Одні хвалили його чесність, інші критикували його за поведінку, особливо з огляду на його статус народного артиста росії. Багато хто стверджував, що така поведінка не личить людині на його посаді та що він перейшов межу.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress