Вірусні фото закоханих Ніколь Кідман і Кіта Урбана стали зворушливими завдяки цій причині

Ніколь Кідман та Кіт Урбан мали дуже насичений графік, оскільки співак проживав у Лас-Вегасі і проводив там багато часу. Незважаючи на те, що це може бути причиною їхнього розлучення, вони зараз святкують своє повторне об’єднання.

Кіт зробив дуже правильний жест, щоб відвідати церемонію вручення премії “Оскар” у неділю ввечері разом зі своєю дружиною, і їхнє возз’єднання було на висоті.

Під час зоряного заходу, подружжя виглядало дуже щасливим і зробило безліч спільних фотографій. Ця ніч була особливою не лише тому, що вони могли знову бути разом, але і тому, що Кіт був поруч, щоб підтримати Ніколь, яка отримала головну нагороду цього вечора. Останній раз, коли вони зустрілися після тривалої розлуки, вони були на сцені, а цей чарівний момент можна переглянути нижче.

Зображення: Getty Images

Актриса підготувалась до заходу, зосередившись на тому, щоб стати лідером у списку краще одягнених, вибравши казкову сукню з паєтками від Armani Privé. Ця сліпуча сукня мала ідеальний опівнічний синій колір, а також красиві квіткові акценти з паєток на плечах та стегнах, і була найкращим вибором для заходу.

Її стилізувала Джулія фон Бем, серед інших зіркових клієнтів якої Кейт Босворт, акторка серіалу “Ейфорія” Сторм Рід та Крістен Стюарт. Тим часом Кіт був ідеальним компаньйоном, одягнувши простий чорний костюм і дозволивши своїй дружині по-справжньому сяяти.

Зображення: Getty Images

Вони були надзвичайно злагодженою парою, не випускали один одного з рук і навіть цілувалися перед фотографами, наголошуючи на своїй ідеальності. Вони були головними героями театру “Долбі”, і Ніколь мала ще більше можливостей блищати на церемонії нагородження, вручаючи одну з головних нагород вечора – за найкращу режисуру – разом з Ідрісом Ельбою.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress