“Я запам’ятаю кожну людину, яка образливо висловиться про мого хлопчика”, – заявив Соловйов

Соловйов потрапив у складну ситуацію, що стосується його сина. Хоча ведучий активно закликає всіх проявляти патріотизм та вирушати на війну за інтереси російських правителів, його власний син, який за віком повинен був би служити в армії, проживає в Британії, працює моделлю та не соромиться з’являтися перед камерами з макіяжем та чорним манікюром.

Виявилося, що хлопець не має бажання жити в окопах та ризикувати своїм життям на користь ідеї великої РФ. Він віддає перевагу життю в Лондоні, розвитку кар’єри моделі та відвідуванню нічних клубів. Його батько дуже обурений тим, що подробиці життя його сина з’явилися в ЗМІ.

“Хто дав вам право засуджувати його? Він не працює на Заході, зрозумійте це. Я запам’ятаю кожну людину, яка висловить образливі слова про мого сина”, – заявив він нервово.

син пропагандиста Соловйова

Згідно з висловлюванням Соловйова, його син проживає в Англії, але займається працею на батьківщині. Крім того, він зазначає, що його нащадок є глибоко віруючою особою, яка займається створенням документальних фільмів про православні храми в Росії.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress