...

Здоров’я Андрія Малахова: Правда про те, як змінюється його зовнішність

Андрій Малахов, відомий російський телеведучий, з минулого року перебуває в центрі чуток про стан свого здоров’я. Шанувальники помітили значні зміни в його зовнішності, включаючи раптове збільшення ваги й сумнівну зачіску, пише росЗМІ. Ці зміни породили припущення, що Малахов бореться з раком, які він вважав за краще не коментувати.

Однак з часом зовнішній вигляд Малахова почав повертатися до норми, що поклало край чуткам. Всього за чотири місяці телеведучий схуд на 10 кілограмів завдяки регулярним фізичним вправам і здоровому харчуванню. Крім того, його волосся тепер виглядає набагато краще і більше не є предметом пильної уваги.

Попри чутки й побоювання, Малахов продовжує працювати та розважати своїх глядачів. У нещодавньому випуску програми «Пісні від душі» він з’явився у піджаку з «обсипаними клітинками», які спричинили деформацію через шви та складки. В епізоді також був гумористичний момент, коли Малахов тимчасово помінявся місцями з гостем, актором Андрієм Леоновим, на потіху глядачам.

Насамкінець, чутки про здоров’я Малахова виявилися саме чутками. Зміни в його зовнішності були зумовлені природними причинами, і зараз він виглядає і почувається набагато краще. Як завжди, Малахов залишається відданим своїй роботі та своїм шанувальникам, продовжуючи дарувати якісні розваги своїм глядачам.

Джерело фото: Кадр із програми «Прямий ефір»

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!