Зірка “Форсажу” Закарі Т. Брайан звинувачується в насильстві: що відомо про скандальний інцидент

Після неочікуваного розлучення життя американського актора Закарі Т. Брайана почало руйнуватися. Він прожив близько 14 років зі своєю законною дружиною, але сімейні стосунки поступово почали тріщати, що призвело до розпаду багаторічного шлюбу.

Через кілька тижнів Закарі Т. Брайан не зміг більше приховувати свої проблеми. Крім того, що його нова кохана, акторка, виявилася не найбільш перспективною жінкою, він також опинився за ґратами в’язниці.

Стало відомо, що нова пристрасть призвела до того, що голлівудська зірка змінила своє поведінку. Закарі Т. Брайан почав задушувати жінку, і трохи пізніше відібрав у неї телефон, щоб запобігти зверненню до поліції.

Дівчині вдалося втекти від свого буйного партнера та знайти притулок в безпечному місці. Патрульна група, яка прибула на місце події, знайшла Закарі Т. на території будинку, де трапився конфлікт. Молоду жінку було знайдено в сусідньому будинку.

Закарі Т. Брайан. Зображення: imago stock&people

Брайану, одній з зірок “Форсажу”, нині ставлять кілька звинувачень, що можуть призвести до реального терміну ув’язнення. Невідомо, чи визнає Брайан свою провину. Безперечно, це залишається предметом гадань.

Цікаво, що кілька годин до інциденту актор виклав провокаційне фото у своєму особистому блозі в Instagram. На знімку видно, як американська зірка проводить час з чотирма жінками у клубі.

Закарі Т. Брайн – 39-річний продюсер, який знімається в кіно з 1990 року. Чоловік завжди дбайливо охороняв приватне життя та мало розмовляв з журналістами. Проте, його розлучення сильно вплинуло на його психіку, що змусило його переглянути своє ставлення до публічності.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress