Зустрічайте Надію Чепрагу: Конкурентку Софії Ротару, яка могла стати легендою української музики

Софія Ротару – відома легенда української поп-музики, але чи знали ви, що у неї була запекла конкурентка в індустрії? Зустрічайте Надію Чепрагу, талановиту молдовську співачку, яка колись вважалася серйозною загрозою для слави Ротару. Про це повідомляє видання “Сенсація”.

Чепрага була молодою зіркою 70-х, відомою завдяки своєму прекрасному голосу та поетичним текстам. Вона здобула міжнародне визнання, виступаючи на фестивалях по всій Європі, і її любили як вдома, так і за кордоном. Однак її кар’єра почала занепадати в 90-х роках, коли на сцену вийшла Ротару, і публіка швидко охрестила її “другою Ротару”.

Софія Ротару. Фото: соціальна мережа

Поки Ротару вирішив підкорити Україну, Чепрага залишилася в Молдові і продовжувала виступати, хоча й рідше. Її чоловік помер понад десять років тому, і зараз вона веде особисте життя.

В останні роки Ротару зіткнулася з проблемами, пов’язаними з її власністю в Московській області та Криму, на тлі напруженості у відносинах між Україною та Росією. Незважаючи на це, вона зберегла свою проукраїнську позицію і активно підтримує сім’ї військових через свій фонд.

На закінчення, хоча Чепрага, можливо, і не досягла такого ж рівня успіху, як Ротару, вона залишається важливою фігурою в історії української музики. Що стосується Ротару, то її спадщина продовжує надихати нові покоління артистів і шанувальників.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress